Pin It

Dziś, przed godz. 15 w Starogardzie w jednym z bloków mieszkalnych pojawił się dym. Czujni sąsiedzi natychmiast zaalarmowali służby ratownicze.

Po chwili na miejscu zdarzenia pojawiły się zastępy straży pożarnej OSP Resko i PSP Łobez, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Jak się okazało jeden z mieszkańców, postanowił przyrządzić sobie frytki. Był pod wpływem alkoholu, prawdopodobnie przysnął, a przyrządzana potrawa pozostała bez kontroli. 

Tylko dzięki czujności sąsiadów służby ratownicze zareagowały w samą porę, a powstałe zagrożenie zostało szybko zażegnane. Mężczyzna został przebadany przez ratowników medycznych, nie potrzebował dalszej opieki medycznej.

Po przewietrzeniu pomieszczeń, zakończono działania gaśnicze.

 

Resko24.pl

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x