Pin It

W dniach 18,21,22 września 2020 na terenie Szkoły Podstawowej w Starogardzie odbyły się warsztaty w ramach realizacji Programu Marszałkowskiego „Społecznik 2019-2021”.

Stowarzyszenie „Wspólna Sprawa” działające na terenie Starogardu złożyło wniosek i otrzymało dofinansowanie do realizacji projektu „Zabawa łączy pokolenia-bądźmy razem w naszej małej ojczyźnie”. 18 września odbyły się warsztaty kulinarne „Słodki piątek”, 21 września „Zawody sprawnościowe na wesoło”, 22 września warsztaty artystyczne „Z ekologią za pan brat”.

Było smacznie, kolorowo i wesoło. Na świeżym powietrzu, po kilkumiesięcznym okresie zdalnej nauki i wakacji, uczniowie, nauczyciele, rodzice i mieszkańcy, chętnie uczestniczyli w warsztatach.

 

Resko24.pl/Szkoła Podstawowa w Starogardzie

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x