Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W dniach 18,21,22 września 2020 na terenie Szkoły Podstawowej w Starogardzie odbyły się warsztaty w ramach realizacji Programu Marszałkowskiego „Społecznik 2019-2021”.

Stowarzyszenie „Wspólna Sprawa” działające na terenie Starogardu złożyło wniosek i otrzymało dofinansowanie do realizacji projektu „Zabawa łączy pokolenia-bądźmy razem w naszej małej ojczyźnie”. 18 września odbyły się warsztaty kulinarne „Słodki piątek”, 21 września „Zawody sprawnościowe na wesoło”, 22 września warsztaty artystyczne „Z ekologią za pan brat”.

Było smacznie, kolorowo i wesoło. Na świeżym powietrzu, po kilkumiesięcznym okresie zdalnej nauki i wakacji, uczniowie, nauczyciele, rodzice i mieszkańcy, chętnie uczestniczyli w warsztatach.

 

Resko24.pl/Szkoła Podstawowa w Starogardzie

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x