Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Do zdarzenia doszło dzisiaj (14.09) około godz. 12, przy stadionie miejskim. Zderzyły się dwa samochody osobowe, autami podróżowały 4 osoby.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący osobowym Peugeotem próbował ominąć auto, które akurat zawracało przy stadionie. Kierowca Peugeota wykonując ten manewr wjechał na przeciwległy pas ruchu, tam w tym czasie nadjechało BMW i doszło do zderzenia czołowego pojazdów. Sądząc po zniszczeniach samochodów, siła uderzenia była bardzo duża, w samochodach uruchomiły się poduszki bezpieczeństwa.

W każdym z aut podróżowały dwie osoby, wszyscy wyszli o własnych siłach z pojazdów. Początkowo pasażer z BMW z niewiadomych przyczyn oddalił się z miejsca wypadku, jednak po kilku minutach powrócił. Szczęśliwie nikt nie potrzebował pomocy medycznej. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W akcji uczestniczyły 3 zastępy straży pożarnej, ratownictwo medyczne oraz policja. 

Relacja filmowa:

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Arkadiusz
+6 # Arkadiusz 2019-09-14 14:03
Czy 3 wozy strażackie były adekwatnymi siłami do potrzeb?
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x