Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś, na rynku w Resku rozłożono scenę. Pewnie wielu pomyślało, że szykują się jakieś występy artystyczne, chociażby związane ze zbliżającymi się obchodami Dnia Niepodległości. Po rozłożeniu, chwilę później scena została złożona - dlaczego? Już wyjaśniamy.

Być może ktoś zwrócił uwagę, że ta dzisiaj rozstawiana scena, znacząco różniła się od tej, którą już od wielu lat oglądamy na wszystkich gminnych imprezach. Jak się okazuje, gmina Resko od dzisiaj dysponuje nowoczesną sceną mobilną!

 - Nowa mobilna scena, to zakup który został już dużo wcześniej zaplanowany i wchodził w zakres przebudowy "Rynku Miejskiego" w Resku. Dzisiaj, dostawca i jednocześnie producent mobilnych scen, dostarczył naszą scenę do Reska. W zakres zakupu, wchodziło jej pokazowe rozłożenie oraz szkolenie naszych pracowników z zasad jej obsługi - powiedział Arkadiusz Czerwiński, burmistrz Reska.

Jak czytamy na stronie producenta, jest to nowoczesna, zadaszona, mobilna scena o wymiarach płyty 8x6 metrów. Dzięki zainstalowanej hydraulice, scenę mogą rozłożyć dwie osoby w zaledwie 45 min. Mobilna scena jest idealna na występy artystyczne, małe koncerty i oprawy didżejsko – oświetleniowe. Jej innowacyjne rozwiązania gwarantują sprawny transport, szybki, łatwy i bezpieczny montaż w kilka chwil.

Prawdopodobnie szybkość jej obsługi jest faktycznie imponująca, bo załapaliśmy się już tylko na etap składania sceny 🙂 .

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x