Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Najważniejsza choinka w mieście została już pięknie przystrojona. Dziś pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łabuniu Wielkim, przy pomocy strażackiego podnośnika ubrali naszą choinkę miejską.

Przypominamy, że już w ten piątek 6 grudnia 2019 r. o godzinie 17.00, odbędzie się uroczyste rozświetlenie choinki przez Burmistrza Reska Arkadiusza Czerwińskiego.

Dodatkową atrakcją dla najmłodszych uczestników będzie spotkanie z wyjątkowym gościem - Świętym Mikołajem, który we własnej osobie pojawi się na rozświetleniu świątecznego drzewka oraz słodki poczęstunek.

Na pewno podziękowania należą się pracownikom oraz uczestnikom Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łabuniu Wielkim za przygotowanie ozdób świątecznych i ustrojenie choinki.

Trzeba przyznać, że choinka prezentuje się naprawdę okazale. Wiele miast rezygnuje z naturalnych drzewek i wybiera plastikowo - stalowe konstrukcje, w tej kwestii zdania są na pewno podzielone. Sięgając pamięcią do poprzednich lat plastikowe choinki w Resku w porównaniu z tą obecną, wypadały bardzo mizernie.

Tegoroczne drzewko świąteczne kosztowało budżet gminny 2 tys. złotych, w ubiegłym roku był to koszt 1 tys. złotych.

Resko24.pl/Urząd Miejski w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Arkadiusz
-2 # Arkadiusz 2019-12-06 17:28
Muszę przyznać, że pomysł i wykonanie tego świątecznego akcentu w Resku jest świetne. Jako mieszkaniec Reska dziękuję osobom zaangażowanym w wykonanie i gratuluję pomysłu, który nawet u przejezdnych osób wzbudza zdumienie... i oczywiście radość.

To świetna promocja miasta i gminy.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x