Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś (20.12) w nocy, na odcinku DW 152 Mołstowo - Starogard gm. Resko, doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Jak wynika z pierwszych informacji, około 50 - letni mężczyzna szedł poboczem drogi.

- Chwilę po północy doszło do śmiertelnego potrącenia. Kierujący samochodem marki Porsche Cayenne, 31 - letni mieszkaniec Reska był sprawcą tego zdarzenia. Był trzeźwy, zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające i ustala tożsamość ofiary wypadku - poinformowała nas Arleta Szwacińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi, kierowca  Porsche jechał w kierunku Starogardu. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policja do późnych godzin nocnych zabezpieczała ślady wypadku.  Sądząc po uszkodzeniach auta, siła uderzenia była bardzo duża.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

vfedve
-1 # vfedve 2019-12-21 10:45
że co k... ?! Sprawcą był 'pieszy'.
Zgłoś administratorowi
Viola
+3 # Viola 2019-12-21 11:15
Czy wiadomo kim był potrącony mężczyzna? Czy ustalono już tożsamośc
Zgłoś administratorowi
Antek
+9 # Antek 2019-12-21 18:54
Piesi są winni spowodowania połowy wypodkow. Wczoraj jechałam ta drogą i Piszu sobie szedł bez kamizelki i bez żadnych odblasków. Mijał się z innym samochodem 50 metrów od pieszego, nie bylo go widać wcześniej. Może to był ten sam co nocą szedł?
Zgłoś administratorowi
Cyprian
-3 # Cyprian 2019-12-21 19:54
Według mnie to było samobójstwo, wszyscy wiedzą że potrącony
mężczyzna znów zaczął nadużywać alkohol. Czyli mial jakies problemy. Idąc drogą o takiej porze gdzie jest ciemno nawet gdyby si3 zataczał zauważył by auto jadące z naprzeciwka, A tamta jezdnią nie da jechać się inaczej niż środkiem, więc odpada opcja zachaczenia osoby z pobocza. Jak dla mnie wykorzystał moment i po alkoholu zebrał się na odwagę żeby rzucić się pod auto.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x