Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś (23.12) około godz. 17, na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i ul. Rynek doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z samochodów wpadł na chodnik.

Jak wynika z relacji świadków, kierujący osobowym Peugeotem wyjeżdżał z podporządkowanej ul. Rynek i uderzył w prawidłowo jadącego od strony Starogardu Forda. W wyniku uderzenia, kierujący Fordem wpadł na chodnik i uderzył w przydrożny znak. 

Wszyscy intensywnie przygotowujemy się do świąt, w mieście panuje zdecydowanie większy ruch samochodowy i ruch pieszych. Szczęśliwie w czasie tej kolizji, nikt z pieszych nie znalazł się w zasięgu rozpędzonego auta. Kierujący pojazdami, również nie doznali żadnych obrażeń.

Resko24.pl

 

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Adam123
+5 # Adam123 2019-12-27 12:18
Niech nawala jeszcze więcej dodatkowych elementów w około skrzyżowania. Pełno słupków doniczek drzewka które skutecznie zasłaniają widoczność
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x