Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

PRZEMYSŁAW. Takich ludzi jak Marek Wierzbowski, ze świecą szukać. Potwierdzeniem takiego stwierdzenia są fakty poparte efektami. Pan Marek nie dość, że przyczynił się do znalezienia nabywcy bloku w swojej wsi (dzięki czemu ruina zamieniła się w wielorodzinny dom mieszkalny), to jeszcze pomógł w wybudowaniu podjazdu dla osoby niepełnosprawnej. Prace zakończono pod koniec sierpnia.

- Podjazd wykonaliśmy w Przemysławiu przy domu, w którym mieszka niepełnosprawna osoba – mówi M. Wierzbowski. – Zwrócono się do mnie z pytaniem, czy nie mógłbym czegoś w tym kierunku zrobić. Zadanie wzięliśmy na siebie. Znaleźliśmy sponsorów, w tym m.in. burmistrza Reska Arkadiusza Czerwińskiego, pana Adamowa, który przekazał wywrotkę piasku, Pawła Marka, który przekazał trzy palety polbruku. Prace budowlane wykonaliśmy społecznie, w wolne soboty i popołudnia.

Dzięki uporowi pana Marka i jego kolegów, mieszkanka Przemysłwia Jolanta Górczyńska, może teraz bez przeszkód wyjeżdżać z domu. Wraz z nowym podjazdem w domu pani Jolanty zamontowano nowe, duże okno, które przekazali właściciele Komisu z Reska.

Resko24.pl, Gazeta Bezpłatna - bezpłatna

R24PL
Redaktor: R24PL

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Marcel
+2 # Marcel 2014-09-02 18:29
Szkoda, że nie piszecie tu o tym jak "Pan" Marek wynajmuje nielegalnie świetlicę wiejską i bierze za to pieniądze!!! Przy tym "umila" życie sąsiadom. Proszę o tym napisać a nie... Pozdrawiam.
Zgłoś administratorowi
Leszek
-1 # Leszek 2014-09-04 11:02
A czemu nie zgłosisz tego faktu nadzorcy zarządcy obiektu i policji?
Zgłoś administratorowi
krzyś
-2 # krzyś 2014-09-10 09:41
Panie Marcel nieładnie tak kogoś oczerniać ,z tego co widzę i słyszę to sąsiad zatruwa i przeszkadza w pracy nad ulepszaniem wizerunku wsi panu Markowi i nie tylko ,mieszkańcom również.Jestem sąsiadem świetlicy i nie przeszkadza mi że czasami młodzież zorganizuje sobie zabawę.W końcu ta sala po to była zrobiona ..Życzę im jak najwięcej takich imprez.dodam jeszcze,że takich ludzi jak Pan Marek to ze świecą szukać.A! Jeszcze jedno zezwolenie na zrobienie zabawy zawsze mają.
Zgłoś administratorowi
Agnieszka
-4 # Agnieszka 2014-09-10 10:14
Dlaczego oczerniacie Pana Marka Wierzbowskiego skoro salę udostępnia sołtys Przemysławia ,który ma na wszystko zgody.! Radze najpierw dokładn.ie dowiedzieć się faktów a później komentować . Z tego co się orientuje to w budynku znajduje się tylko jeden lokator , któremu nawet dzieci na swietlicy przeszkadzają . A skoro Pan" Marcel" ma takie zdanie na ten temat proszę ujawnić swoją prawdziwa tożsamość przyjechać i się przekonać co i jak funkcjonuje w Przemysławiu. A jeśli ma jakieś osobistą urazę proszę powiedzieć prosto w oczy a nie krytykować na portalu . !!!Pozdrawiam
Zgłoś administratorowi
Arkadiusz
+2 # Arkadiusz 2014-09-13 10:12
Cytuję Agnieszka:
Dlaczego oczerniacie


Aguniu - jeśli już to "oczerniasz". Nikt też nie mówił o żadnych lokatorach. Zakładasz, że ktoś krytykuje tu, a boi się powiedzieć prosto w oczy... a może mylisz się bo Marcel "w oczy" już mówił.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x