Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wiktoria ma 17 lat, jest uczennicą Liceum w Resku. Chodząca radość, entuzjazm i kreatywność. Słońce rodziny i każdego miejsca, w którym się znajduje. Ma przyjaciół, kochającą rodzinę.

Dziewczyna, która kocha życie, uwielbia troszczyć się o innych. Ze swoim charakterem i siłą mogłaby osiągnąć każdy życiowy cel. Przynajmniej tak było do 21 marca 2020 roku.

Wiktoria wieczorem wyszła z psem, zresztą jak prawie każdego wieczoru. Jej spacer z psem zakończył pisk opon...

W dniu wypadku informowaliśmy na łamach naszego portalu:

Dziś (21 marca) przed godz. 22, doszło do potrącenia 17 - letniej mieszkanki Starogardu, gm. Resko. Jak się okazuje kierujący osobowym Oplem był kompletnie pijany. Poszkodowana doznała rozległych obrażeń ciała.(...) Więcej informacji: http://resko24.pl/aktualnosci/3018-starogard-potracil-17-latke-na-zakrecie-kierowca-pijany-zdjecia.html

Zdjęcia z miejsca wypadku:

Biegną rodzice do leżącej na ziemi córki... Wiktoria, córeczko, słyszysz mnie ? Ona jednak nie odpowiada.

 

Wiktoria doznała rozległych obrażeń ciała

Otwarte złamania kończyn dolnych, śledziona i płuca zostały uszkodzone. Najbardziej niebezpieczne okazały się rozległe obrażenia głowy, siła uderzenia była ogromna. Wiktoria obecnie znajduje się w specjalistycznym szpitalu w Szczecinie. Jest wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Jej stan dalej jest kwalifikowany jako ciężki. Wiktoria jest podpięta do aparatury i walczy o życie w Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej.

Zbiórka pieniędzy na zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/a9s477

Serce matki pęka, ale wierzymy wszyscy, że jej siła i upór i tym razem pomogą. Pomogą też modlitwy i wsparcie całej rzeszy dobrych serc pod tą zbiórką.

Mało czasu minęło od dnia wypadku, jednak już wiemy że pieniądze będą potrzebne.

Na co konkretnie?

Dziś z pewnością na pomoc rodzicom Wiktorii na codzienny dojazd do dziecka, do szpitala położonego 100km od miejsca zamieszkania (koszty paliwa).

Następnie wszelkie koszty związane z rehabilitacją, z pewnością ogromne.

Wiktoria dostanie pieniądze z ubezpieczalni, w której był ubezpieczony pojazd sprawcy wypadku, jednak te pieniądze będą najwcześniej za rok.

Pomoc potrzebna jest już dziś !

Nie zwlekaj z pomocą !


Indywidualny numer konta bankowego zrzutki dla osób wpłacających na poczcie, banku:

73 1750 1312 6887 8228 0090 1206

Odbiorca przelewu: Zrzutka.pl

Tytuł przelewu: Dla Wiktorii

!! Wpłat można dokonywać już od kwoty 1zł !!

https://zrzutka.pl/a9s477

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x