Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

"W marcu jak w garncu" - to popularne powiedzenie słyszał każdy. Doskonale pasuje do dzisiejszej pogody, bo chociaż mamy już wiosnę, temperatury wskazują raczej na zimę. Co więcej, w nocy padał śnieg.

Napływające z północy arktyczne powietrze sprawiło, że pogoda w Polsce wyraźnie się zmieniła. W nocy z niedzieli na poniedziałek na południu kraju spadł śnieg - w rejonie Reska też trochę padało, w ciągu dnia również mogą wystąpić przelotne opady. IMGW ostrzega także przed przymrozkami.

We wtorkowy ranek przywitały nas piękne widoki, na jakie nie mogliśmy liczyć zimą. Choć pewnie wszyscy woleliby, aby było już ciepło, trzeba przyznać że ta cienka warstwa białego puchu prezentowała się w porannym słońcu naprawdę urokliwie.

Poniżej krótka relacja.

 

Resko24.pl, fot. Resko24.pl i K. Pasternacki

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x