Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Rząd postanowił zaostrzyć kwarantannę w związku z epidemią koronawirusa. Zostały wprowadzone ograniczenia m.in. w przemieszczaniu, zakaz zgromadzeń. 20 tysięcy złotych kary za złamanie kwarantanny! Taką grzywnę musi zapłacić mieszkaniec powiatu gryfickiego.

Otrzymaliśmy sygnał od naszego Czytelnika. 

- Młodzież dalej się ukrywa w miejscach gdzie najprawdopodobniej policja nie zajeżdża i nie kontroluje bo lepiej przecież kontrolować obywateli z psami w parku. Oczywiście w żaden sposób nie atakuję policji, tylko jest mi przykro, że można dostać mandat za przebywanie z psem w parku, a za libacje, zaśmiecanie już nie bo można się schować. Zdjęcia zrobione w piątek 3.04.2020 r. w godzinach porannych. Teren przy przedszkolu - pisze Czytelnik.

Warto przytoczyć zdarzenie z sąsiedniego powiatu.

 20 tys. zł kary musi zapłacić mieszkaniec powiatu gryfickiego, który złamał zasady kwarantanny i kilkakrotnie podczas kontroli funkcjonariuszy nie było go w miejscu, które wskazał. Na zapłatę ma 7 dni.

Funkcjonariusze policji bardzo poważnie podchodzą do łamania obowiązujących zasad i ograniczeń, również wobec miłośników imprez "pod chmurką".

Poniżej zdjęcia Czytelnika:

Resko24.pl

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Fghhf
+2 # Fghhf 2020-04-06 06:24
I to jeszcze pod drzwiami przedszkola.
Zgłoś administratorowi
Bo RODO
+3 # Bo RODO 2020-04-06 18:51
Od kilkunastu lat brakuje monitoringu w tak oczywistym miejscu jakim jest przedszkole! Co z bezpieczeństwem dzieci i placówki po godzinach, WSTYD!
Zgłoś administratorowi
Psiprowadzacz
+7 # Psiprowadzacz 2020-04-06 21:22
Policja wzięła sobie chyba uwagi do serca, bo dziś jeździli takimi krzaczorami, że nikt by się nie spodziewał! Brawo. Chcemy więcej.
Zgłoś administratorowi
Prawnik z Krzaków
-1 # Prawnik z Krzaków 2020-04-09 13:00
A jak ktos odmówi przyjecia mandatu, ? Jak podstawa prawna jest na to ? Stanu wyjatkowego nie ma przecież
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x