Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Rząd postanowił zaostrzyć kwarantannę w związku z epidemią koronawirusa. Zostały wprowadzone ograniczenia m.in. w przemieszczaniu, zakaz zgromadzeń. 20 tysięcy złotych kary za złamanie kwarantanny! Taką grzywnę musi zapłacić mieszkaniec powiatu gryfickiego.

Otrzymaliśmy sygnał od naszego Czytelnika. 

- Młodzież dalej się ukrywa w miejscach gdzie najprawdopodobniej policja nie zajeżdża i nie kontroluje bo lepiej przecież kontrolować obywateli z psami w parku. Oczywiście w żaden sposób nie atakuję policji, tylko jest mi przykro, że można dostać mandat za przebywanie z psem w parku, a za libacje, zaśmiecanie już nie bo można się schować. Zdjęcia zrobione w piątek 3.04.2020 r. w godzinach porannych. Teren przy przedszkolu - pisze Czytelnik.

Warto przytoczyć zdarzenie z sąsiedniego powiatu.

 20 tys. zł kary musi zapłacić mieszkaniec powiatu gryfickiego, który złamał zasady kwarantanny i kilkakrotnie podczas kontroli funkcjonariuszy nie było go w miejscu, które wskazał. Na zapłatę ma 7 dni.

Funkcjonariusze policji bardzo poważnie podchodzą do łamania obowiązujących zasad i ograniczeń, również wobec miłośników imprez "pod chmurką".

Poniżej zdjęcia Czytelnika:

Resko24.pl

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Fghhf
+2 # Fghhf 2020-04-06 06:24
I to jeszcze pod drzwiami przedszkola.
Zgłoś administratorowi
Bo RODO
+3 # Bo RODO 2020-04-06 18:51
Od kilkunastu lat brakuje monitoringu w tak oczywistym miejscu jakim jest przedszkole! Co z bezpieczeństwem dzieci i placówki po godzinach, WSTYD!
Zgłoś administratorowi
Psiprowadzacz
+7 # Psiprowadzacz 2020-04-06 21:22
Policja wzięła sobie chyba uwagi do serca, bo dziś jeździli takimi krzaczorami, że nikt by się nie spodziewał! Brawo. Chcemy więcej.
Zgłoś administratorowi
Prawnik z Krzaków
-1 # Prawnik z Krzaków 2020-04-09 13:00
A jak ktos odmówi przyjecia mandatu, ? Jak podstawa prawna jest na to ? Stanu wyjatkowego nie ma przecież
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x