Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Stowarzyszenie "Nasze Miejsce na Ziemi", otrzymało dotację w kwocie 5 tys. złotych na zakup maszyn, urządzenia do ozonowania oraz artykułów potrzebnych do szycia masek!

Dzięki wsparciu Fundacji Nauka dla Środowiska oraz Ośrodkowi Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES) grupa "Resko Maskuje" , może realizować swoją inicjatywę z jeszcze większym rozmachem. Do tej pory udało się uczyć i rozdać, ponad 16300 maseczek! Maseczki trafiły do ponad 50 instytucji w całym regionie oraz osób indywidualnych.

Dzięki  tak silnemu wsparciu, będzie można kupić niezbędne materiały do uszycia kolejnych tysięcy maseczek!

 

Cześć ostatnio rozesłanych masek, trafiła do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Resku. Jak wiadomo, w ostatnim czasie ta placówka była objęta kwarantanną.

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x