Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dnia 14 maja 2020r. rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Tomasz Trawiński powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie mł. insp. Leszkowi Nowak

mł. insp. Leszek Nowak urodził się w 1969r. w Cedyni. Ukończył studia na Uniwersytecie Szczecińskim o kierunku politologia i studia oficerskie oraz podyplomowe o kierunku zarządzanie jednostką administracyjną w administracji publicznej w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Od początku swojej służby związany był z powiatem goleniowskim. Pracował w pionie prewencji jak i pionie kryminalnym. Zajmował kierownicze stanowiska: Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Goleniowie, Zastępcy Komendanta i Komendanta Komisariatu Policji w Nowogardzie, I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Goleniowie, Komendanta Powiatowego Policji w Kamieniu Pomorskim.


nadkom. Zbigniew Dankowski, dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Łobzie, objął stanowisko w Kamieniu Pomorskim, które wcześniej piastował mł. insp. Leszk Nowak.

Resko24.pl/KPP Łobez

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x