Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś, około godz. 16.40 doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Kierujący rowerem, z impetem uderzył w naczepę samochodu ciężarowego. Do zdarzenia zadysponowano śmigłowiec LPR.

Jak się okazało, poszkodowany w wypadku to ratownik medyczny, który dyżuruje m.in. w podstacji w Resku. W profilu społecznościowym Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie czytamy, że ratownik doznał urazu kręgosłupa, szczęki i klatki piersiowej. Został zabezpieczony przez swoich kolegów po fachu z filii WSPR w Resku i przekazany zespołowi LPR w celu jak najszybszego przetransportowania do szpitala.

Dzisiejsze zdarzenie potwierdza mł asp. Katarzyna Krzyżaniak, oficer prasowy KPP w Łobzie:

- Około godz. 16.40, na drodze Resko - Piaski, 42 - letni rowerzysta, z niewiadomych przyczyn uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego. Kierujący rowerem był trzeźwy, policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, rowerzysta był przytomny.

Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gryficach. Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej z JRG Łobez oraz OSP Resko, ZRM Resko oraz Ratownik 11 - zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x