Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Kolejne instytucje dołączają do akcji Gaszyn challenge. Tym razem pompki robili Burmistrz Reska z pracownikami Urzędu Miejskiego w Resku oraz radnymi Rady Miejskiej w Resku.

Gaszyn Challenge okazał się takim sukcesem, że teraz może pomóc innym chorym dzieciom. Akcja polega na wykonaniu 10 pompek i wpłacie, co najmniej 5 zł na rzecz leczenia chorych na SMA dzieci.

Burmistrz Reska wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Resku oraz radnymi Rady Miejskiej w Resku podjęli wyzwanie rzucone przez Komisariat Policji w Resku i dołączyli do akcji, która w błyskawicznym tempie objęła już całą Polskę.

Urzędnicy oraz radni z Burmistrzem Reska Arkadiuszem Czerwińskim „pomopowali” na rzecz chorej na SMA dziewczynki, małej Zuzi cierpiącej na najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni.

 

Zadanie zostało wykonane i są kolejne nominacje: Nadleśnictwo w Resku, Ikea Industry Sp. z o.o. Oddział w Resku oraz Starostwo Powiatowe w Łobzie.

Relacja filmowa:

Resko24.pl/Urząd Miejski w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x