Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

awaria toaletyOd niedawna możemy się cieszyć nową toaletą przy ul. Parkowej w Resku. Wszystko za sprawą przebudowy zejścia dla kajakarzy, usytuowanego przy ul. Parkowej - tuż przy moście na ul. Jedności Narodowej. Jak sygnalizuje nasz Czytelnik, nowa, automatyczna toaleta, żyje własnym życiem.

We wrześniu 2018 r. Gmina Resko podpisała z Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego Umowę o przyznaniu pomocy na realizację operacji pn.: „Rewitalizacja Starego Miasta w Resku - przebudowa i rozbudowa drogi ul. Parkowej w miejscowości Resko wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem przy zejściu do rzeki Regi.

W wyniku realizacji inwestycji wspomniany teren został wyposażony w niezbędną infrastrukturą techniczną wraz z zagospodarowaniem przy zejściu do rzeki Regi. Operacja uwzględniała montaż toalety wolnostojącej automatycznej samomyjącej wraz z urządzeniami, a także montaż elementów małej architektury na odnowionym terenie placu. Gmina Resko otrzymała na ten cel dofinansowanie w wysokości: 499.914,00 zł, całość będzie kosztowała 1.151.501 zł.

- Witam serdecznie, przesyłam film jak nasza miejska toaleta funkcjonuje, miasto tyle pieniążków wydało a tu ciągle coś się dzieje (...), nie daj Boże ktoś wejdzie któreś z dzieci i będzie problem jeżeli się zatrzaśnie w środku, bo drzwi otwierają się same i same się zamykają . Tyle pieniążków a tu takie sceny do tego jeszcze włączający się alarm co jakiś czas, porażka - sygnalizuje Czytelnik.

Resko24.pl, film: Czytelnik

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x