Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś około godz. 15, kierujący osobowym Seatem w czasie wyprzedzania, stracił panowanie nad swoim pojazdem. W wyniku niefortunnego manewru, zjechał do przydrożnego rowu, a później dachował. Na miejscu interweniowały służby ratownicze.

Jak wynika z relacji świadków zdarzenia, kierowca Seata Toledo wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Jechał od strony Reska w kierunku Płotów, do zdarzenia doszło w miejscowości Czarne. Zniszczenia auta są bardzo duże, szczęśliwie kierowca nie doznał żadnych poważnych obrażeń ciała.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze: policja, zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego.

Aktualizacja 06.10.2020r.

- Jak nas poinformowała asp. Agnieszka Podgórska - p.o. Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach, kierujący samochodem osobowym marki Seat Toledo, nie wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, tylko "ratując się" był zmuszony zjechać z drogi, aby uniknąć czołowego zderzenia z nadjeżdżającymi z naprzeciwka dwoma pojazdami. Jeden z tych pojazdów wykonywał nieprawidłowy manewr wyprzedzania w miejscu niedozwolonym.

 

 

Resko24.pl/ fot. Ł.O.

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x