Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Program Społecznik 2019-2021 "Bądź Fit Razem ze mną - Bieg z przeszkodami". Dnia 10.10.2020r. w Ługowinie odbył się I Bieg z przeszkodami dla dzieci i dorosłych to wszystko za sprawą Stowarzyszenie "Nasze Miejsce na Ziemi ", które pozyskało na ten cel środki i zorganizowało wspaniałą imprezę biegową.

Pomimo pochmurnej pogody, imprezie towarzyszyła miła atmosfera. Na uczestników oprócz aktywności sportowych czekały również ciepłe kiełbaski, pyszna grochówka od niezastąpionej OSP Resko oraz mnóstwo pysznych łakoci.
Spora liczba uczestników miała okazję rywalizować tego dnia ze sobą na trasie pokonując najrozmaitsze przeszkody - przeskoki przez kłody, opony, czołganie się czy bieg z ważącym kilka kilogramów woreczkiem. Pomimo trudności, każdy dobiegł na metę zmęczony ale szczęśliwy. 

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowy medal oraz worek sportowy, natomiast zwycięzcy w swoich kategoriach również przepiękne puchary. Uroczystej dekoracji dokonali: Renata Kulik Starosta Łobeski oraz Krzysztof Gwóźdź Wicestarosta.

 

Tutaj należy dodać, że to Magdalena Chechła oraz Paulina Pietrzak zakasały rękawy i doprowadziły do organizacji tej wspaniałej imprezy. Ogrom pracy oraz sukces tego wydarzenia dowodzą tylko tego, że wspólnymi siłami można zdziałać wiele.

Gratulacje i podziękowania również dla członków stowarzyszenia, oraz nie ocenionej grupy Resko Maskuje którzy pomogli przy organizacji, a także wszystkich tych osób które były aktywnie zaangażowane w to sportowe przedsięwzięcie. Było warto bo uśmiechy nie schodziły z ust a organizatorki już myślą nad kolejną edycją.

Poniżej obszerna fotorelacja. Źródło: Powiatlobeski.pl, zdjęcia dzięki uprzejmości lobez24.pl

#spolecznik #programspolecznik #karssa #pomorzezachodnie

Resko24.pl/ Powiatlobeski.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x