Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.” Menander

 

14 października to szczególny dzień w szkolnym kalendarzu, uczniowie mają wyjątkową okazję z serca podziękować Gronu Pedagogicznemu za trud, poświęcenie i osobiste zaangażowanie w kształtowaniu umysłów i światopoglądu wychowanków.

W Zespole Szkół w Resku odbył się specjalny apel dla kl. IV- VIII, z zachowaniem reżimu sanitarnego, w trybie zdalnym transmitowany we wszystkich klasach - na pierwszej godzinie lekcyjnej. Ponadto, w środę, o godz. 11.00 uczniowie LO uczestniczyli w uroczystej akademii, na którą przybyli zaproszeni goście, m. in. Burmistrz Reska p. Arkadiusz Czerwiński wręczając specjalne nagrody. Na szczególną uwagę zasługują liczne występy solistów młodszych i starszych wychowanków ZS Resko, których osobiste zaangażowanie pozostawiło niezatarty ślad w sercach odbiorców.

 

Nad całością przedsięwzięcia czuwał zespół humanistyczny w składzie - panie: Beata Madej, Anna Bartkowiak, Joanna Murat, Dorota Rola i Justyna Walczykiewicz. Transmisją zajął się szkolny informatyk p. Mariusz Walczykiewicz. Nie sposób nie wspomnieć o obsłudze technicznej – niezawodnych licealistach, obsługujących wszystkie szkolne uroczystości – to Aleksander Michalczyszyn i Daniel Ignacenko.
O kwiatkach dla nauczycieli pomyślała również szkolna świetlica – miły akcent w tak uroczystym dniu.

Z okazji Waszego Święta – drodzy nauczyciele: niech Wam nie zabraknie zdrowia, a szkoła w dom się wspólny zmienia! Pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości w kolejnych etapach edukacji.

Resko24.pl/Zespół Szkół w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x