Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Transmisja online prosto ze Sztabu WOŚP Resko, wolontariusze z puszkami w mieście, licytacje sms – tak w skrócie będzie wyglądał 29. finał WOŚP w Resku. Z powodu pandemii koronawirusa będzie to finał inny, niż wszystkie poprzednie.

Niestety, nie będzie tłumów pod sceną, koncertów pełnych emocji czy licytacji na żywo. Pandemia pokrzyżowała plany również organizatorom 29. finału WOŚP. Wielkie, pozytywne granie w środku zimy w tym roku odbędzie się w niedzielę, 31 stycznia. W Resku podobnie, jak w całej Polsce, impreza będzie miała zupełnie inny charakter, ale się odbędzie. Zobaczcie, co przygotowali organizatorzy.

Finał WOŚP w Resku, odbędzie się w gmachu Szkoły Podstawowej przy ul. Wojska Polskiego. Jak wiadomo, siedziba Centrum Kultury jest obecnie remontowana.

W najbliższą niedzielę około godziny 16, WOŚP Resko startuje z programem artystycznym online. Jednak już od godz. 8 - 19 na terenie miasta i gminy Resko, będzie kwestowało 20 wolontariuszy z puszkami.

Od godz. 9 - 15 będzie można odbierać, wcześniej wylicytowane przedmioty (w licytacjach sms) z siedziby sztabu.

Zapowiedź wielkiego finału:

Oficjalny plakat 29. finału WOŚP w Resku:

Więcej szczegółów w profilu https://www.facebook.com/WOSPResko

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x