Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W sobotę 23 stycznia 2021r. zawodnicy AP Mewa Resko wzięli udział w TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ FOOTBALL ARENA CUP W SZCZECINIE.

Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Nasi zawodnicy w bardzo dobrym stylu i z wysoką skutecznością zwyciężyli we wszystkich pięciu spotkaniach, dzięki czemu stanęliśmy na najwyższym stopniu podium.

Wartym podkreślenia jest fakt, iż Julian Piórkowski został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Atmosfera i organizacja turnieju stały na najwyższym poziomie, w stronę gospodarzy kierujemy serdeczne podziękowania za zaproszenie do udziału w tak świetnie zorganizowanym turnieju.

Za nami kolejny turniej, który udowodnił, że sport jest wspaniałą okazją do zawierania nowych znajomości i kontaktów oraz gromadzenia cennych sportowych doświadczeń. Już w najbliższy weekend przed nami kolejne zmagania turniejowe. Prosimy – drodzy Kibice trzymajcie kciuki za naszą drużynę!

 

Wyniki końcowe:
AP Mewa Resko - Salos Szczecin I 5-1
AP Mewa Resko - Football Arena Szczecin I 4-2
AP Mewa Resko - Salos Szczecin II 9-1
AP Mewa Resko - Football Arena Szczecin II 4-0
AP Mewa Resko - Akademia Mistrzów Futbolu Szczecinie 7-3

Strzelcy bramek:
Alan Barabasz ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Kornel Marcinkowski ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Julek Piórkowski ⚽️⚽️⚽️⚽️
Tomek Pochwała ⚽️⚽️⚽️
Antek Szagała ⚽️⚽️⚽️
Wojtek Tomala ⚽️⚽️
Kuba Zieliński ⚽️

Resko24.pl/AP Mewa Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x