Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Resku oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Łosośnicy włączyli się w akcję polegają na rozpowszechnianiu wśród mieszkańców Gminy Resko informacji nt. szczepienia przeciwko COVID-19.

Przygotowane zostały ulotki, które w najbliższych dniach druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych dostarczą do mieszkańców Gminy Resko. Ulotki zawierają informacje o sposobach zapisania się na szczepienie i możliwości uzyskania pomocy w transporcie do punktu szczepień. Materiały będą pomocne przede wszystkim dla mieszkańców wykluczonych cyfrowo, którzy nie korzystają z internetu, często są samotni lub nie radzą sobie z informacją z innych źródeł.

Przypominamy, że najbardziej aktualne informacje na temat szczepień można uzyskać na bezpłatnej, całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 pod numerem 989 oraz na stronie internetowej www.gov.pl/szczepimysie.

Ulotka do pobrania: tutaj

Resko24.pl/Urząd Miejski w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

stop cow id
0 # stop cow id 2021-03-20 22:50
hańba wam ochotnicy, w służbie propagandy reżimu cow id.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x