Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Przed kosciolem1Od kilku dni po różnych społecznościowych grupach, komunikatorach i innych kanałach informacyjnych krąży takie oto zdjęcie. Nie znamy okoliczności tego zdarzenia.

W kwietniu 2019 roku, do bardzo podobnej sytuacji doszło przy gmachu Urzędu Miejskiego w Resku. Na jednej z ławek przylegających do ratusza, pewien pan "eksponował się" w blasku słońca: "Myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy w Resku ... "

Wspomniana sytuacja jest utrzymana w podobnym tonie, tym razem tuż przed kościołem w Resku ktoś sfotografował klęczącego mężczyznę. Mogłoby się wydawać, że nie ma w tym nic złego, jednak podobnie jak ten z przed ratusza był częściowo rozebrany. 

Być może był pod wpływem alkoholu, może potrzebował pomocy, lub była to jakaś chwilowa niedyspozycja. W ostatnim czasie nie odnotowaliśmy interwencji służb ratowniczych i porządkowych właśnie tym miejscu.

Zdjęcie można sobie dowolnie interpretować, ktoś nawet mógłby to odebrać jako pewnego rodzaju lokalny happening. Niestety, w ostatnim czasie coraz częściej dochodzi do podobnych sytuacji.

 

Przed kosciolem

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Kierowca busa
+1 # Kierowca busa 2021-03-31 08:35
Pątnik zmierza do sanktuarium...
Zgłoś administratorowi
OByWaTel
+4 # OByWaTel 2021-03-31 09:12
Sądząc po podparciu prawej dłoni, mamy do czynienia z lekkoatletą gotowym do startu. Wydech odkryty świadczy o chęci oszustwa już na samym starcie i to wszystko pod okiem Boga. #Resko haha
Zgłoś administratorowi
Ryś
+1 # Ryś 2021-04-01 10:11
Jajka idzie święcić tylko trochę za wcześnie.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x