Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Przed kosciolem1Od kilku dni po różnych społecznościowych grupach, komunikatorach i innych kanałach informacyjnych krąży takie oto zdjęcie. Nie znamy okoliczności tego zdarzenia.

W kwietniu 2019 roku, do bardzo podobnej sytuacji doszło przy gmachu Urzędu Miejskiego w Resku. Na jednej z ławek przylegających do ratusza, pewien pan "eksponował się" w blasku słońca: "Myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy w Resku ... "

Wspomniana sytuacja jest utrzymana w podobnym tonie, tym razem tuż przed kościołem w Resku ktoś sfotografował klęczącego mężczyznę. Mogłoby się wydawać, że nie ma w tym nic złego, jednak podobnie jak ten z przed ratusza był częściowo rozebrany. 

Być może był pod wpływem alkoholu, może potrzebował pomocy, lub była to jakaś chwilowa niedyspozycja. W ostatnim czasie nie odnotowaliśmy interwencji służb ratowniczych i porządkowych właśnie tym miejscu.

Zdjęcie można sobie dowolnie interpretować, ktoś nawet mógłby to odebrać jako pewnego rodzaju lokalny happening. Niestety, w ostatnim czasie coraz częściej dochodzi do podobnych sytuacji.

 

Przed kosciolem

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Kierowca busa
+1 # Kierowca busa 2021-03-31 08:35
Pątnik zmierza do sanktuarium...
Zgłoś administratorowi
OByWaTel
+4 # OByWaTel 2021-03-31 09:12
Sądząc po podparciu prawej dłoni, mamy do czynienia z lekkoatletą gotowym do startu. Wydech odkryty świadczy o chęci oszustwa już na samym starcie i to wszystko pod okiem Boga. #Resko haha
Zgłoś administratorowi
Ryś
+1 # Ryś 2021-04-01 10:11
Jajka idzie święcić tylko trochę za wcześnie.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x