Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Awaryjne otwarcie mieszkania Resko 05Dziś około godz. 17, na ul. Parkowej pojawiły się wszystkie służby ratownicze. Jak wynikało z pierwszych informacji, pomocy potrzebował mieszkaniec który nie odpowiadał i był zamknięty w jednym z mieszkań.

Jako pierwszy na miejscu pojawił się patrol policji, po chwili dojechały dwa zastępy straży pożarnej z OSP Resko. W związku z tym, że mężczyzna nie dawał oznak życia i był zamknięty w domu na 2 piętrze, do akcji włączono podnośnik.

Ratownicy szybko dostali się przez balkon do mieszkania, jak się okazało w środku faktycznie przebywał mężczyzna. Jak wynika ze wstępnych informacji nie potrzebował pomocy i był pod wpływem alkoholu. W międzyczasie do Reska dotarł Zespół Ratownictwa Medycznego z Gryfic.

Ostatecznie mężczyzna pozostał w domu.

Dzisiejszą interwencje potwierdza podkom. Arleta Szwacińska - Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Policja nadal ustala fakty związane z tym zdarzeniem.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x