Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Silne podmuchy wiatru, ulewny deszcz, a miejscami nawet opady gradu. Naporu silnego wiatru nie wytrzymało drzewo w okolicach Komorowa, gm. Resko.

Około godz. 15, zadysponowano tam zastęp z OSP Resko. Sporych rozmiarów drzewo spadło na drogę, szczęśliwie nikt w tym czasie tam nie przebywał, ani nie przejeżdżał.

Przeszkoda już została usunięta z drogi.

Burze z gradem w całym regionie

IMGW-PIB Szczecin ostrzega: przed burzą z gradem na terenie woj. zachodniopomorskiego (wszystkie powiaty) od godz. 13:00 dnia 21.05.2021 do godz. 18:00 dnia 21.05.2021.

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM Wydział w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed wystąpieniem burz z gradem, na terenie woj. zachodniopomorskiego (wszystkie powiaty) od godz. 13:00 dnia 21.05.2021 do godz. 18:00 dnia 21.05.2021.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x