Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Z żalem zawiadamiamy, że 01.06.2021 roku, w wieku 99 lat zmarła pani Stanisława Pałęga. W sierpniu br. obchodziłaby 100 urodziny. Najstarsza mieszkanka Gminy Resko przeżyła cały wiek polskiej historii, była świadkiem wielu przemian ustrojowych i społecznych. Jej życie było skarbnicą wiedzy i doświadczeń, z której mogły czerpać młodsze pokolenia.

Łącząc się w żałobie i smutku składamy Rodzinie i Bliskim Pani Stanisławy wyrazy głębokiego współczucia. Prosimy przyjąć szczere kondolencje.

Burmistrz Reska - Arkadiusz Czerwiński

Przewodniczący Rady Miejskiej w Resku - Jan Czaban wraz z Radnymi

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

POIUY-TREEW
+16 # POIUY-TREEW 2021-06-09 22:05
Panie Czaban jak chce pan zaistnieć to należy jeszcze popracować. Jak się piszę publicznie kondolencję dla osoby a samemu nie chcę się uczestniczyć należałoby wysłać delegację z kwiatami a nie się lansować jaki to pan zaradny na portalu społecznościowym.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x