Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Na dwóch odcinkach drogi wojewódzkiej nr 152, Starogard - Resko i  Resko - Płoty obecnie prowadzone są prace remontowe. W miejscach robót drogowych wprowadzono ruch wahadłowy.

Stara nawierzchnia została już sfrezowana, a od strony Płotów, na jednym z pasów ruchu pojawił się już nowy asfalt. Jadąc od strony Starogardu, pierwszy remontowany odcinek rozpoczyna się kilkaset metrów przed skrzyżowaniem z drogą prowadzącą do Gardzina, dalej przez Prusim i kończy się w Resku. Drugi odcinek rozpoczyna się w miejscowości Policko, a kończy się tuż przed skrzyżowaniem z drogą prowadzącą do miejscowości Czarne, na terenie gminy Płoty.

Remontem zostały objęte, najbardziej zniszczone fragmenty drogi. W czasie prac remontowych, na wspomnianych odcinkach wprowadza się ruch wahadłowy. Biorąc pod uwagę wzmożony, letnio - wakacyjny ruch, można się w tym miejscu natknąć na spore utrudnienia w ruchu. Jak nam się udało nieoficjalnie ustalić, prace mają być wykonane w ekspresowym tempie. Remont drogi ma się zakończyć przed zbliżającym się Pol'and'Rock Festival 2021 na pobliskim lotnisku Makowice.

Wkrótce więcej szczegółów dotyczącej tej inwestycji.

Remont na odcinku Starogard - Resko:

Remont na odcinku Policko - Płoty:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x