Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Tuż po godz. 23, do miejscowości Sosnowo, gm. Resko skierowano zastępy Straży Pożarnej. Jak wynika z pierwszych informacji, w budynku mieszkalnym doszło do wybuchu.

Budynek został całkowicie zniszczony, grozi zawaleniem. W czasie eksplozji, wszyscy mieszkańcy znajdowali się poza domem. Według pierwszych informacji, uczestniczyli w zabawie weselnej, nie ma osób poszkodowanych.

W tej chwili nie ma pewności co było przyczyną wybuchu, prawdopodobnie był to gaz. Jedno jest pewne, kilkuosobowa rodzina pozostaje bez dachu nad głową.

Na miejscu pracują 3 zastępy Straży Pożarnej z OSP Resko i JRG Łobez oraz Policja.


Aktualizacja: 26.06.2021 r., godz. 00.30

Kilka metrów dalej w rowie, odnaleziono mężczyznę narodowości ukraińskiej. Mężczyzna był przytomny, miał uraz nogi. Jednak w tej chwili nie ma informacji, czy miał związek z wybuchem w Sosnowie.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Bernard
+16 # Bernard 2021-06-26 13:22
Wszyscy, nie tylko poszkodowani mają nadzieję, że zostaną ustalone prawdziwe przyczyny wybuchu. Nie wierzę w samozapłon.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x