Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Państwo Wawrzyniakowie z Sosnowa bawili się na własnym weselu, kiedy dotarła do nich informacja, że w ich domu był wybuch. Budynek został całkowicie zniszczony, i najprawdopodobniej nie był to nieszczęśliwy wypadek. Zatrzymano w tej sprawie dwie osoby.

Jak informowaliśmy wcześniej, do wybuchu doszło w piątek w nocy. W tym czasie właściciele domu oraz ich dwójka dzieci, bawili się wtedy na własnym weselu poza domem. Na miejscu akcji pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Konstrukcja budynku została całkowicie zniszczona. W czasie wspólnych działań razem z policją odnaleziono osobę. Był to mężczyzna narodowości ukraińskiej - został zatrzymany przez policję

 - Nadal trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. W sprawie została zatrzymana osoba, jest to 24-letni mężczyzna - poinformowała kom. Magdalena Rymszewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie poinformował dziś, że w sprawie zatrzymano już dwie osoby. 

Państwo Elżbieta i Adam Wawrzyniakowie z Sosnowa, zorganizowali zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów remontu, a raczej odbudowy domu. Stracili wszystko.

"Z mojego domu nie ma już nic..."Wczoraj myślałem, że mam już wszystko, wziąłem ślub - z moją miłością życia. Dziś nie mamy gdzie mieszkać..." - czytamy w portalu zrzutka.pl

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x