Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

"Jeśli nie możesz robić rzeczy WIELKICH, rób małe rzeczy w WIELKI sposób" Napoleon Hill

Co to jest tolerancja? Wie już mały przedszkolak. 16 czerwca 2021 w środę, grupa Pszczółki z Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka w Resku, wybrała się na wycieczkę do Łabunia Wielkiego na Warsztaty Terapii Zajęciowej, której celem było zapoznanie dzieci z funkcjonowaniem tego typu placówki.

Dzięki uprzejmości Pani kierownik - Joanny Winiarek oraz Pań instruktorek terapii: Agnieszki Kitlas, Agaty Barciuk oraz Elżbiety Kurszewskiej, przedszkolaki mogły skorzystać z pracowni: rękodzieła artystycznego, w której malowały i ozdabiały drewniane serduszka; komputerowo - poligraficznej, w której wykonywały piękne laurki dla swoich tatusiów z okazji zbliżającego się Dnia Ojca oraz z sali doświadczeń świata, w której mogły odpocząć i zrelaksować się po " ciężkiej pracy".

Na koniec, Panie przygotowały pyszny poczęstunek w ogrodzie oraz zabawy ruchowe. Dziękujemy pięknie wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tak super ciekawego i miłego spotkania. Za chwile pełne wrażeń i nowych wyzwań. Pozdrawiamy serdecznie i obiecujemy, że jeszcze Was odwiedzimy.

Iwona Danielczyk

Resko24.pl, tekst i zdjęcia: Przedszkole Miejskie w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x