Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Konkurs na amatorski minutowy filmik - jak spędzasz wakacyjny czas w lesie?

Nadleśnictwo Resko zaprasza do udziału w konkursie filmowym "Wakacje LAS minute". Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 roku.

Minutowy filmik może nagrać każdy mieszkaniec z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie. Tematyka filmu musi nawiązywać do sposobów spędzania wolnego czasu na terenach leśnych. Film musi mieć pozytywne przesłanie.

Autorskie prace należy zgłaszać zdalnie. Na adres poczty e-mail ewa.simonowicz@szczecin.lasy.gov.pl należy dostarczyć link do udostępnionego pliku wraz wymaganymi zgodami. Można skorzystać z dowolnego systemu przesyłania plików, jak np. WeTransfer. Instrukcję, jak wysłać plik można znaleźć na końcu regulaminu konkursowego.

Liczymy na twórcze i niekonwencjonalne pomysły! Autor najlepszego filmu otrzyma atrakcyjną nagrodę - zestaw turystycznych gadżetów. Inne równie ciekawe filmy nagrodzone zostaną wyróżnieniem.

Przed przystąpieniem do konkursu zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem.

Powodzenia!

Nadleśnictwo Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x