Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Do naszej redakcji dotarły podziękowania od Organizatora Pol'and'Rock Festival. To drobny gest, ale bardzo znaczący.

Właściwie w zwrotnej korespondencji, moglibyśmy również podziękować za bardzo przyjazną atmosferę i perfekcyjną organizację w czasie całego festiwalu. Od samego początku zostaliśmy bardzo miło powitani, w czasie konferencji prasowych nie było żadnego różnicowania na media mniejsze i większe, ważne i takie jak nasza redakcja - bardzo lokalne. Całe zaplecze prasowe funkcjonowało na najwyższym poziomie, mogliśmy realizować swoje materiały praktycznie bez żadnych ograniczeń. Obsługa natychmiast reagowała na nasze prośby, czy zapytania - wykazując się niespotykaną cierpliwością i przyjaznym nastawieniem.

Akredytacja prasowa z której skorzystaliśmy, pozwoliła nam dotrzeć w miejsca w których mogliśmy zrobić bardzo dobry materiał, zwłaszcza fotograficzny i jednocześnie z bardzo bliska uczestniczyć w tak wielkim wydarzeniu, doskonale odbierając jego pozytywny klimat.

Dla nas były to bardzo dobre warsztaty prasowe, a nabyte doświadczenie na pewno wykorzystamy w kolejnych edycjach Pol'and'Rock Festival.

Piotr Bartnicki/Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x