Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Jak mówi definicja jest to rodzaj bazaru, na którym można nabyć lub wymienić różne towary oraz produkty, głównie używane lub sprzedawane po niskich cenach. Pchli targ odbywa się najczęściej na otwartej przestrzeni np. na Rynku Miejskim w Resku.

Właśnie z taką inicjatywą wyszli członkowie stowarzyszenia "Resko Maskuje". Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, taki drobny handel może pomóc wielu osobom w uzupełnieniu szkolnej wyprawki. Oczywiście, jak to na na targu rozmaitości, można tam kupić różne towary. Jak usłyszeliśmy w rozmowie z Renatą Ostrowską ze stowarzyszenia "Resko Maskuje", pomysł chwycił i jest coraz więcej chętnych do handlu na Rynku Miejskim w Resku.

Jak wiadomo, drewniane stragany zostały już wcześniej zakupione w ramach różnych projektów i były sporadycznie wykorzystywane, w czasie cyklicznych imprez organizowanych w Resku. 

Dziś wykorzystując ten targowy potencjał, oprócz cyklicznych imprez można realizować "Pchli Targ" w Resku. W imieniu Organizatora, gorąco zachęcamy wszystkich do wspierania i czynnego uczestnictwa w tej lokalnej inicjatywie.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x