Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

We wtorek (7.09.2021) dzielnicowi z Komisariatu Policji w Resku, w trakcie pełnienia służby na terenie gminy Resko, zatrzymali do kontroli kierującego samochodem dostawczym marki VW Crafter. W trakcie wykonywania czynności służbowych jeden z policjantów wyczuł woń alkoholu z ust kierującego.

W związku z powyższym 50 – letniego mieszkańca Reska poddano badaniu na trzeźwość. Okazało się, że mężczyzna kierował samochodem dostawczym w stanie nietrzeźwości wyrażonym wynikiem 1, 22 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna stwierdził, że spożywał alkohol poprzedniego dnia, więc nie miał świadomości, że może być pod wpływem alkoholu, więc wsiadł za kierownicę. Okazało się, że jest on pracownikiem jednej z firm kurierskich i zajmuje się dostarczaniem paczek.

Pojazd został odholowany na koszt właściciela, a nieodpowiedzialny kurier odpowie karnie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

kom. Magdalena Rymszewicz,

Resko24.pl/fot. KPP Łobez

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Nika
+8 # Nika 2021-09-10 09:11
Niech na prochy zaczną łapać bo z ikei co drugi naćpany jeździ.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x