Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

DEN Przedszkole 0214 października, to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki chciały podziękować pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie.

Z tej okazji w czwartek w Przedszkolu Miejskim im. Kubusia Puchatka w Resku, dzieci z grup: „Sówki” i „Pszczółki” przygotowały Uroczysty Poranek, na który przybyli zaproszeni goście:
Danuta Mielcarek – Sekretarz Gminy Resko, Przedstawiciele Rady Rodziców, Marzanna Knap - Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Resku, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz wszystkie przedszkolaki.

Pięciolatki zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło zabawnej inscenizacji, piosenek oraz tańców. Aby uświetnić tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej przedszkolaki postanowiły wręczyć swoim Paniom i Panu medale. Zarówno mali artyści, Pani Sekretarz, jak i Pani Dyrektor oraz przedstawiciele Rady Rodziców skierowali wiele ciepłych i miłych słów w kierunku wszystkich pracowników przedszkola.

Dzień ten był też okazją do wręczenia Nagród Uznania przez Burmistrza Reska oraz Dyrektora Przedszkola. W ten uroczysty poranek nie zabrakło też słodkiego poczęstunku zakupionego przez Radę Rodziców.
Dziękujemy wszystkim obecnym za udział w poranku.

Małgorzata J., Iwona D., Żaneta B.

Resko24.pl, tekst i zdjęcia: Przedszkole Miejskie w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x