Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Libacje skatepark Resko 01Skatepark w Resku jest najnowszą i jednocześnie najdłużej wyczekiwaną inwestycją w infrastrukturę sportową. Obiekt został oddany do użytku dopiero po wakacjach, a nie jak wcześniej deklarowano w okresie letniego wypoczynku. Pomimo, że tak nowy niszczeje w zastraszającym tempie. 

Wcale nie chodzi tutaj o fuszerkę wykonawców, ale o brak poszanowania. Konkretnie chodzi o osoby, które i owszem chętnie spędzają czas w skateparku, ale niezgodnie z jego przeznaczeniem. Po wcześniejszej publikacji dotyczącej promenady, nasza skrzynka została zasypana podobnymi przykładami z terenu Reska. Ciężko to zrozumieć, bo niby wszyscy oczekujemy nowych inwestycji, cieszymy się, że powstają i nasze miasteczko pięknieje, za chwilę zostaje to skutecznie niszczone!

- Wystarczy przejść się na spacer, żeby zobaczyć masę potłuczonego szkła na ściance, która jak wiadomo służy do odbijania piłeczek do tenisa - pisze mieszkanka Reska.

Piękna biała, zadaszona altana, w środku wygodna ława, śmieci i pełno opakowań po alkoholu... . Tak dziś wygląda to miejsce.

Resko24.pl, fot. Mieszkanka Reska

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x