Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W sobotę (06.11), zawodnicy Sekcji Tenisa Stołowego wzięli udział w Turnieju Tenisa Stołowego im. Wiesława Jokiela w Świdwinie. W zawodach wystąpiło około 60 zawodników z całego województwa.

Wszystkie pojedynki stały na wysokim poziomie, obfitowały w ciekawe akcje ofensywne. Turniej przyniósł nam nie tylko nowe doświadczenia, ale również cenną nagrodę indywidualną - w kategorii Szkół Podstawowych Marcel Góra zajął II miejsce. Naszą drużynę reprezentowali zawodnicy:

  • Romuald Lewandowski
  • Marcel Góra
  • Robert Rakocy
  • Krzysztof Babij
  • Karol Mętel
  • Szymon Dziewiór
  • Dariusz Znajewski

Natomiast w niedzielę drużyna tenisa stołowego naszego klubu wzięła udział w Wojewódzkim Turnieju Kadetów Grand Prix Polski w Sianowie. Turniej stał na wysokim poziomie, wystąpiło w nim aż 30 zawodników reprezentujących rożne kluby tenisa stołowego z województwa zachodniopomorskiego. Nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony oraz zdobyli nowe doświadczenia . Marcel Góra zajął XIII miejsce, Karol Mętel - XVII a Szymon Dziewior- XX miejsce. Turniej rozpoczął się miłym akcentem dla naszej drużyny - Marcela Góra otrzymał nagrodę indywidualną za ubiegły sezon sportowy tj. za zajęcie I miejsca w rankingu Kadetów w sezonie 2020/2021.

Gratulacje dla Marcela oraz całej drużyny za popularyzację tenisa stołowego oraz krzewienie idei sportu.

Resko24.pl/LZS Mewa Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x