Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Już za kilka dni, na Rynku Miejskim w Resku nastąpi uroczyste rozświetlenie "Choinki Miejskiej". Będzie to mała rocznica, bo już od 5 lat wspólnie z mieszkańcami naszej gminy rozświetlamy najważniejszą choinkę w mieście.

Dlatego w imieniu współorganizatora tej uroczystości - Centrum Usług Społecznych w Resku, zwracamy się do wszystkich mieszkańców naszej gminy i nie tylko, o przesyłanie pamiątkowych materiałów fotograficznych lub filmowych związanych z tą uroczystością.

Dzięki Państwa zaangażowaniu, będziemy mogli stworzyć prezentację multimedialną, w której będziemy mogli opublikować świąteczne akcenty z Reska i wspólnie cieszyć się wspomnieniami z poprzednich edycji rozświetlania choinki.

Materiały fotograficzne można przesyłać na adres e-mail: sekretariat@cus.resko.pl lub na nasz adres: redakcja@resko24.pl

W tym roku, tradycyjnie rozświetlenie choinki odbędzie się 6 grudnia na Rynku Miejskim w Resku o godz. 17.00. Organizatorami tego wydarzenia są: Urząd Miejski w Resku, Centrum Usług Społecznych i Klub Wolontariusza w Resku, Warsztat Terapii Zajęciowej z Łabunia Wielkiego oraz Stowarzyszenie "Nasza Pasja" z Reska.

Każdy z uczestników będzie mógł liczyć na słodki poczęstunek, ale również zaopatrzyć się w piękne, ręcznie wykonane ozdoby świąteczne.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy!

rozswietlenie choinki 2021

Rozświetlenie choinki w 2019 roku

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x