Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dachowanie Resko Starogard Lagiewniki 01Dziś na odcinku DW 152 Resko - Starogard, doszło do dachowania pojazdu osobowego. Kierująca pojazdem trafiła do szpitala.

W miejsce zdarzenia skierowano zastępy straży pożarnej z OSP Resko i JRG Łobez, Policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego z Reska. Jak się okazało na miejscu, kierująca pojazdem podróżowała sama. Wyszła z auta o własnych siłach.

- O godz. 8:50 na drodze wojewódzkiej nr 152 - 18 km, 45 - letnia mieszkanka Reska kierująca pojazdem marki Opel Corsa, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, przez co straciła panowanie nad swoim pojazdem, wpadła do przydrożnego rowu i dachowała. Kobieta doznała obrażeń głowy i została przetransportowana do szpitala w Gryficach - poinformowała nas kom. Magdalena Rymszewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

Dzisiejszej nocy temperatura spadła poniżej 0'C, rano nasze lokalne drogi były i miejscami nadal są pokryte warstwą lodu. W związku z tym, apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x