Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

WOSP w Resku 06Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już od początku grudnia poprzez akcje internetowe i wydarzenia zamknięte. Hasło 30. Finału WOŚP, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku brzmi „Przejrzyj na oczy” czyli zagramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

Nasz sztab #160 Resko przy Centrum Kultury ruszył również do działania. Wolontariusze zarejestrowani, czekamy na identyfikatory, serduszka mamy, plakaty już czekają na program, przyszły puszki i gadżety orkiestrowe na licytację. Działa również sztabowa eSkarbonka.

Po raz pierwszy zarejestrowaliśmy Sztabowe Puszki Stacjonarne, które stanęły w Studio Dao Renata Ostrowska, Szkole Podstawowej w Starogardzie, w Sklepie Zoologiczno - Wędkarskim APSO państwa Ireny i Marka Kwiatkowskich, w sklepach „Magnum” i „Odido” Państwa Anety i Oktawiusza Jeżów.

Odbyło się pierwsze spotkanie z osobami, które chcą wesprzeć działania sztabu w Resku. Byli to przedstawiciele Stowarzyszenia „Resko maskuje”, „Nasze miejsce na Ziemi” z Ługowiny, Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Rodzinie „Arka”, Centrum Usług Społecznych w Resku, Stowarzyszenie „Nasza Pasja”, Stowarzyszenie Projekt Historia, Ochotnicza Straż Pożarna Resko. Wsparcie obiecało Stowarzyszenie „Łosośniczanki” i Stowarzyszenie "Przyjaciele Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Resku".

Zapraszamy do przekazywania gadżetów na licytacje ! Zagrajcie z nami !

Szef Sztabu #160 Centrum Kultury w Resku
Alicja Tichanów

Resko24.pl/160 Sztab WOŚP w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x