Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś (03.01.2022), w okolicach ul. Nadrzecznej i okolicach rzeki Regi prowadzone są poszukiwania zaginionego mieszkańca Reska. Jak dotąd, brakuje nowych informacji dotyczących zaginięcia.

Mężczyzna wyszedł z domu w Sylwestra i jak dotąd do niego nie powrócił. Wcześniej tę informacje udostępnialiśmy w naszym profilu społecznościowym, z prośbą o pomoc kierowaną do naszych Czytelników. Oczywiście dziękujemy za wszystkie, liczne udostępnienia i reakcje.

Przypomnijmy, 31 grudnia 2021 r. 56-letni mieszkaniec Reska, Paweł Jaworski wyszedł z domu z psem i do dziś nie powrócił. Do domu wrócił tylko jego pies. Mężczyzna ostatni raz był widziany na promenadzie, przy ul. Nadrzecznej w Resku, tam uchwyciły go kamery monitoringu miejskiego.

Mężczyzna był typowym domatorem, nigdy nie oddalał się z domu na tak długi okres czasu. W dniu zaginięcia, ubrany był w czarną kurtkę zimową z kapturem, czapkę z daszkiem i małą łyżwą Nike. Ciemne spodnie oraz siwe buty typu traper. Wzrost około 175 cm.

Policja już została powiadomiona i prowadzi poszukiwania. Jednak w imieniu zrozpaczonej rodziny, prosimy o pomoc naszych Czytelników!

Wszystkie osoby które mogą pomóc w tej sprawie, proszone są o kontakt. tel. 690 169 012 lub 112.

Poszukiwany mężczyzna:

poszukiwany pawel jaworski

Poszukiwania prowadzone przez Straż Pożarną i Policję:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x