Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

wyroznieni zawodnicy1W piątek (1.04) Starostwo Powiatowe w Łobzie odwiedziło dwóch utalentowanych zawodników, sekcji tenisa stołowego LKS Mewa Resko wraz z trenerem z Zespołu Szkół w Resku.

Okazją do odwiedzin było uroczyste wręczenie nagród stypendialnych jednorazowych w formie nagród rzeczowych za osiągnięte sukcesy na arenie wojewódzkiej i krajowej w 2021 r w tenisie stołowym.
Przyjemność wręczenia nagród miała Renata Kulik Starosta Łobeski gratulując osiągniętych sukcesów i życząc powodzenia. Tymi talentami są Marcel Góra i Szymon Dziewiór pod opieką trenera Dariusza Znajewskiego.

Pod koniec października 2021 roku, zawodnicy sekcji tenisa stołowego LKS Mewa Resko: Marcel Góra i Szymon Dziewiór wzięli udział w turnieju wojewódzkim: TURNIEJ KWALIFIKACYJNY KADETÓW I KADETEK W TENISIE STOŁOWYM, który odbył się w Sianowie.

Zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności, w każdej z grup zawodników. Szymon Dziewiór zajął 6 miejsce, a Marcel Góra odniósł ogromny sukces – wygrał cały turniej, czym zapewnił sobie awans do GRAND PRIX Polski, który odbędzie się w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

Resko24.pl/ tekst i zdjęcia: Powiatlobeski.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x