Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Tenis stolowy Bierzwinik 0310 kwietnia 2022r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek i Juniorów zorganizowane rzez Zachodniopomorski Związek Tenisa Stołowego w Koszalinie oraz GCSiR Bierzwnik.

Celem zawodów było wyłonienie Mistrzów woj. ZPM na rok 2022, uzyskanie klas sportowych oraz punktów do wojewódzkiego współzawodnictwa klubowego. W zawodach wystartowało ponad 30 zawodników. W tym turnieju bardzo dobre miejsce zajął zawodnik naszego klub Karol Mętel.

W klasyfikacji generalnej stanął na drugim stopniu podium. Równie dobry wynik uzyskał Karol również w grach podwójnych mieszanych, w których wystąpił z reprezentantką drużyny Gryffins Spin Szczecin.

Pozostali zawodnicy naszego klubu zajęli odpowiednio Marcel Góra X miejsce a Szymon Dziewiór  XI miejsce. Stale rosnąca liczba organizowanych zawodów oraz wysoka frekwencja zawodników świadczy o tym, że tenis stołowy staje się coraz bardziej popularną formą rozwijania zainteresowań poprzez sport, a także aktywną i atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego.

Resko24.pl, tekst i zdjęcia: LKS Mewa Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x