Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Pobicie plac zabaw ReskoTuż przed Świętami Wielkanocnymi, na placu zabaw w Resku doszło do pobicia. Karygodnym jest fakt, że dwóch małoletnich chłopców zaatakował dorosły mężczyzna.

Jak nam się udało ustalić, w czasie zabawy na placu zabaw doszło do nieporozumienia pomiędzy bawiącymi się tam chłopcami. Jeden z nich powiadomił swojego tatę. Po chwili na miejscu pojawił się mężczyzna, który zaatakował chłopców. Ich obrażenia okazały się na tyle poważne, że trafili do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gryficach.

Do tej sytuacji doszło w zasięgu kamer monitoringu miejskiego, który został natychmiast zabezpieczony, a nagranie stanowi dowód w sprawie.

- Potwierdzamy, do takiego zdarzenia doszło na placu zabaw przy ul. Długiej w Resku. Mężczyzna doprowadził do uszkodzeń ciała, u dwóch małoletnich chłopców i stosował wobec nich groźby karalne. Obecnie trwają czynności zmierzające do szczegółowego ustalenia okoliczności tego zdarzenia - poinformowała nas kom. Magdalena Rymszewicz, oficer prasowy KPP Łobez.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x