Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Bal Osmoklasistow Resko 2022 04W piątek, 10 czerwca przyszli absolwenci Szkoły Podstawowej w Resku wraz ze swoimi wychowawcami oraz zaproszonymi nauczycielkami przeżyli niesamowity, jedyny i niepowtarzalny bal , który przygotowali im rodzice.

Impreza zaczęła się o godz. 17.00 na reskim Rynku, gdzie zatańczyliśmy belgijkę. Trema onieśmielała, ale i jak najbardziej pomogła! Otóż pokaz tańca spotkał się z ciepłym przyjęciem.

Nikt się nie pomylił, co bardzo nas ucieszyło. Trud włożony w przygotowania przez panią Olgę Piórkowską przyniósł dobry efekt. Usłyszeliśmy gorące brawa.
Po udanej belgijce udaliśmy się do restauracji Mozaika. Tam czekali na nas DJ-e, pełno przepysznych smakołyków oraz fotobudka. Nie obeszło się także bez pięknych zdjęć. DJ-owie świetnie prowadzili całą imprezę, zapewniając nam dobrą zabawę.

Bal był jak najbardziej udany. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że kto nie był, niech żałuje. To wspaniale, że mogliśmy wszyscy razem w ostatnich tygodniach cieszyć się swoim towarzystwem . Bo najważniejsze są wspomnienia. A zapewne każdy z tego cudownego wieczoru zapamięta wiele. A te wszystkie wspaniałości przygotowali nasi kochani rodzice, którym chcemy serdecznie podziękować. Nie tylko za piękny bal, ale również za to, że czuwają nad nami, z miłością wspierają nasze wysiłki w trudnych latach nauki.

„ Według mnie rodzice spisali się na medal. Bardzo podobał mi się bal z fajna muzyką i smacznym jedzeniem. Zabawy proponowane przez DJ-ów urozmaiciły nam ten wieczór. Atmosfera była niesamowita!”
Julia Jaworska

„Bardzo mi się podobało. Piękne stroje, świetne wykonanie belgijki, zabawy, a przede wszystkim miła , trochę podniosła atmosfera.”
Maja Berestek

„Dobrze się bawiliśmy i to było najważniejsze. Serdeczne podziękowania dla naszych rodziców, dzięki którym mogliśmy się fantastycznie bawić w otoczeniu rówieśników.”
Julia Kędzierska, Zofia Rybałtowska

Uczniowie klasy 8b

Stream z Rynku Miejskiego w Resku:

Resko24.pl/ZS Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x