Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Mlodzi fotograficy 2022 42Z takim założeniem Klub Młodych Fotografów w Zespole Szkół w Resku rozpoczął swoją działalność. W środę, 14 września b.r. grupa uczniów - miłośników fotografii wyruszyła po lekcjach w teren ze sprzętem szkolnym - tj. zakupionymi niedawno profesjonalnymi aparatami.

Pogoda nastrajała pozytywnie, więc nic tylko rozwijać swoje pasje - zachwycać się przyrodą i zatrzymać w obiektywie to, co piękne, niepowtarzalne, oryginalne.

Jesień coraz bliżej, dojrzewają w słońcu jagody jarzębiny, liście zaczynają zmieniać barwy, letnie kwiaty powoli ustępują miejsca późniejszym roślinom – odpornym na niższe temperatury – zwłaszcza w chłodne wieczory.

Młodzi ochotnicy szybko „połknęli bakcyla”, tak im się spodobała flora i fauna naszego miasteczka, że postanowili uwiecznić na zdjęciu każdy szczegół, uważnie przyglądając się wszelkim detalom. Niektórzy postanowili także praktycznie wykorzystać swoje smartfony – powstały unikatowe obrazy malowane pędzlem natury. Wyłoniło się już kilka talentów. Mamy nadzieję, że ochotników przybędzie – fotografia to niezwykle pasjonujące i kreatywne zajęcie. Zapraszamy!

Członkowie Koła Fotograficznego
Opiekun: Justyna Walczykiewicz

Resko24.pl/ZS Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x