Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś (08.12) około godz. 17, tuż przed Starogardem, jadąc od strony Reska, doszło do potrącenia mężczyzny. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia, jest poszukiwany.

- Nieopodal miejscowości Starogard, na terenie gm. Resko, doszło do potrącenia pieszego. Potrącony to mężczyzna, w tej chwili trwa ustalanie jego danych personalnych, w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala w Gryficach. Kierujący pojazdem marki Mitsubishi koloru srebrnego, początkowe numery rejestracyjne ZGL.., potrącił pieszego i odjechał z miejsca zdarzenia. Dyżurny poinformował wszystkie patrole policyjne, w celu ujawnienia i wylegitymowania sprawcy. Dodatkowo został rozesłany komunikat do ościennych jednostek o poszukiwaniach. Wspomniane srebrne Mitsubishi, o numerach początkowych ZGL.., może mieć widoczne wgniecenia, lub inne charakterystyczne uszkodzenia po potrąceniu - poinformował nas p.o. Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie sierż. Szymon Martula.

Uwaga! Jeżeli ktoś ma jakieś informacje w tej sprawie, powinien skontaktować się bezpośrednio z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łobzie - nr tel. 47 78 255 11, lub 112.

Jak nam się udało ustalić, potrącony mężczyzna doznał rozległych obrażeń mózgowo - czaszkowych. Jego stan jest ciężki.

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x