Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Mikolajkowy trening z rodzicami Resko 2022 04W czwartek (8.12), z inicjatywy trenerów Ernesta Marcinkowskiego i Dariusza Znajewskiego, przy wyraźnym wsparciu Zarządu LKS "Mewa Resko", odbył się mikołajkowy trening najmłodszych zawodników Akademii Piłkarskiej Mewy Resko.

Adepci footbollu oraz ich rodzice uczestniczyli w wielu konkurencjach znanych z codziennych treningów i nie tylko. Slalom z piłką przy nodze, strzały z daleka do malutkiej bramki, przeciąganie liny, czy kółko i krzyżyk w biegu. Po solidnej rozgrzewce przez zabawę, nadszedł czas na zawody w koronnej konkurencji - meczu piłkarskiego.

Początkowo najmłodsi piłkarze starli się z mamusiami, potem troszkę starsi z tatusiami, a wisienką na torcie był mecz pomiędzy najstarszymi zawodnikami Mewy, a ich trenerami i tatusiami - byłymi zawodnikami. Padło wiele bramek, ale nie wynik był najważniejszy - dobra zabawa i zdrowy wysiłek w pigułce, to przyświecało organizatorom i uczestnikom. Punktem kulminacyjnym była wizyta św. Mikołaja w asyście śnieżynek i słodkie prezenty dla każdego zawodnika oraz nowe piłki dla całej drużyny.

Już nie możemy doczekać się kolejnych świąt.

Marcin Bloch, rodzic. Zdjęcia dzięki uprzejmości Kingi Bus.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x