Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W niedzielę (21.05.2023), w godzinach wieczornych, zaalarmowano zastępy straży pożarnej do pożaru traw w okolicach toru motocrossowego. W czasie akcji gaśniczej ujawniono zwłoki mężczyzny.

Do zdarzenia doszło po godz. 21, w czasie akcji gaśniczej natrafiono na zwłoki mężczyzny. Jak wynika z pierwszych informacji, był to 40 - letni mieszkaniec Reska. Dziś, w miejscu zdarzenia nadal trwają czynności policji i prokuratury.

- Około godz. 21.30, w okolicach toru motocrosowego w Resku, ujawnione zostało ciało mężczyzny. W chwili obecnej, od dnia wczorajszego, policjanci pod nadzorem prokuratury rejonowej, działają na miejscu. Policjanci zbezpieczają ślady, monitoringi w celu ustalenia okoliczności tego zdarzenia oraz jak tam to ciało się znalazło. Zostało wszczęte śledztwo prokuratorskie - poinformował nas p.o. Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie sierż. Szymon Martula.

Nieoficjalnie, mówi się o możliwym popełnieniu zabójstwa. 

Aktualizacja 22.05.2023r., godz.19.00

Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Przez wiele godzin na miejscu pracowali specjaliści od kryminalistyki z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, zabezpieczali ślady i nagrania z monitoringu na prowadzących na miejsce trasach - śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x